Haber

Ufuk Özkan’ın Sağlığına İlişkin Yeni Açıklama: Durum İyiye Gidiyor

Ünlü oyuncu Ufuk Özkan’a ikinci evre siroz teşhisi konulduğu öğrenildi. Sosyal medyada zayıfladığı fotoğraflarıyla dikkat çeken ünlü oyuncu, bu fotoğrafların asılsız olduğunu belirtti. Sanatçının sağlık durumu hayranları tarafından merak edilirken Özkan’ın sağlık durumu hakkında yeni bir açıklama geldi.

İlk olarak Çiçek Taksi dizisi ile adından söz ettirmeyi başaran Ufuk Özkan, daha sonra birçok başarılı işe imza attı.

Magazin dünyasında adından söz ettirmeye başlayan Ufuk Özkan, canlandırdığı komik karakterler başta olmak üzere herkesin aklına kazınmıştı.

Ufuk Özkan geçtiğimiz günlerde sağlık sorunlarıyla gündeme gelmişti. Ünlü oyuncunun hızla kilo vermesi dikkatlerden kaçmadı.

Haberde, Ufuk Özkan’ın yaptığı diyet sonucunda bağışıklık sisteminin çöktüğü öğrenildi. Ancak yönetim şirketi tarafından yapılan açıklamalarda bu tezler yalanlandı. Ufuk Özkan ise yaptığı açıklamalarda ikinci evre siroz hastası olduğunu doğruladı.

İkinci derece siroz hastası olan Ufuk Özkan, sosyal medya hesabından karaciğer nakli için sıraya girdiğini duyurdu.

Bu arada hayranlarını derinden üzen ünlü oyuncunun sağlık durumu merak edildi. Ufuk Özkan da sosyal medyada yayılan son halinin gerçek olmadığını ve durumunun doğru olduğunu gösteren bu fotoğrafı paylaşarak duyurdu.

Tedavisi devam eden Özkan’ın bu durumun devam etmesi halinde organ nakline gerek kalmayacağı ve ilaç tedavisine devam edeceği açıklandı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca da Ufuk Özkan’ın tedavisi için devreye girdi ve sanatçının sağlık durumunun kontrol altına alındığını duyurdu.

Kendisine tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. En kısa zamanda eğlenceli karakterlerinizle tanışmak üzereyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu