Haber
Geliri depremzedelere bağışlanacak basketbol turnuvasında Çağdaş Bodrumspor, Aliağa Petkimspor’u mağlup etti.
![](https://kozanajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/02/geliri-depremzedelere-bagislanacak-basketbol-turnuvasinda-cagdas-bodrumspor-aliaga-petkimsporu-maglup-etti-KE6MAk2L.webp)
Bilet gelirleri depremzedelere bağışlanacak. Basketbol turnuvasının ilk maçında Misli.com Türkiye Basketbol Ligi ekiplerinden Çağdaş Bodrumspor, Türkiye Sigorta Basketbol Harikalar Ligi gruplarından Aliağa Petkimspor’u 85-84 mağlup etti.
ENKA SporAliağa Petkimspor, Yukatel Merkezefendi Belediyespor ve Çağdaş Bodrumspor’un yanı sıra sahibi Aliağa Petkimspor’un da konuk edildiği turnuvanın ilk gününde Çağdaş Bodrumspor, Aliağa Petkimspor’u 85-84 mağlup etti.
Turnuvanın ikinci maçı 25 Şubat Cumartesi günü saat 15:00’te Aliağa Petkimspor ile Yukatel Merkezefendi Belediyespor arasında oynanacak.
20 liradan satılan maçın biletleri gişeden ve “bubilet”ten alınabiliyor.