Haber

Sancaktepe’deki araçlı saldırıyla ilgili yeni detaylar ortaya çıktı

Sancaktepe’de otomobiliyle kaçmaya çalışan sürücüye iki kişinin saldırdığı olayla ilgili yeni ayrıntılar ortaya çıktı.

İSTANBUL – Sancaktepe’de park halindeki otomobiline binerken iki kişinin saldırısına uğrayan ve kaçmak isterken çevredeki araçlara çarpan sürücü, kendisine saldıran iki kişi polis tarafından yakalandı. Yapılan incelemede, aracına binerek kaçmaya çalışan şahsın, tartıştığı kız arkadaşının iki ağabeyinin saldırısına uğradığı öğrenildi.

Olay, geçtiğimiz Pazartesi günü Sancaktepe’de meydana geldi. İddiaya göre YD isimli kişi, park halindeki aracına binerken, araçlarıyla caddeye gelen 2 kişinin saldırısına uğradı. Park halindeki otomobiline binen YD, saldırganların kendisine doğru koştuğunu anlayınca otomobilin kapılarını kilitledi. Saldırganlar, YD’nin aracına tekme ve yumruklarla vurmaya başladı. Saldırıdan kaçmak isteyen YD, önünde ve arkasında park halinde bulunan iki araca çarptı. YD, otomobiliyle olay yerinden kaçmaya çalışırken, otomobilin yanındaki bir kadın da otomobile binmeye çalıştı. Hem park halindeki araçlara hem de yolda bekleyen bir araca çarparak kaçmayı başaran YD, araca binmeye çalışan kadını arkasında bırakarak uzaklaştı.

Polisin olayla ilgili yaptığı incelemede, aracına binen YD’ye saldıran ve isimlerinin OGile OGol olduğu öğrenilen kişiler ile YD gözaltına alındı. Yapılan incelemede YD’nin, kız arkadaşının ağabeyleri OG ve OG ile tartıştığı, tartışmanın büyümesi sonucu otomobiliyle olay yerinden kaçarken OG ve OG’nin saldırısına uğradığı belirlendi. kaçarken diğer araçlara çarptı.

YD isimli şahıs “mala zarar verme” suçundan, OG ve OG isimli şahıslar ise “tehdit – hakaret” suçundan işlemlerinin tamamlanmasının ardından serbest bırakıldı.

elmadagajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu